Filmy
     Dziedziną w której najbardziej siedzę jest produkcja filmów, tworzę filmy najróżniejsze, nie patrząc tylko na gatunki. Najgłębiej wnikam w montaż, który musi być u mnie na najwyższym poziomie, choćbym miał montować film przez miesiąc. Gorzej jest ze scenariuszem, do którego po prostu nie potrafię się przyłożyć, i zazwyczaj wychodzi słabo. Od niedawana wziąłem się za to na poważnie, prędzej przez 2 lata nagrywałem tylko filmy z gier, typu "machinima". Co to jest? Jest to film wykonany na silniku gry, ale ciągle według tego samego schematu. Aktualnie można je znaleźć w archiwum na samym dole strony. Uwielbiam bawić się efektami specjalnymi. Przez ostatnie pół roku gimnazjum byłem w szkolnej telewizji, gdzie na najróżniejszych warsztatach zdobyłem trochę wiedzy teoretycznej. Byłem montażystą i kamerzystą, aktualnie te produkcje można również zobaczyć w archiwum.
"Olśnienie"
     Pierwszy normalny, krótkometrażowy film mojego autorstwa, wykonany na konkurs "Żyj, nie ulegaj, walcz!" Nie zajął żadnego miejsca, zapewne głównie ze względu na scenariusz, który mi totalnie nie wyszedł, ale sam temat był dość ciężki.
     Opowiada o młodym chłopaku, który popadł w narkomanię, zostawili go koledzy, jednak po pewnym czasie w lesie, kiedy chciał popełnić samobójstwo, nagle spotkał koleżankę ze szkoły, która go z tego wyciągnęła. Całokształt miał pokazywać, że cokolwiek by nie było, nie wszystko jest stracone.
Za kulisami:
"Bydgoszcz Nocą"
     Pierwszy normalny film jaki publikuje publicznie, ukazuje on Bydgoszcz, czyli moje miasto, w scenerii nocnej. Głównie stare miasto, i najbardziej rozpoznawalne obiekty.
Archiwum:
Kreator stron www - przetestuj!